Hakkımızda

2003 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Begonya Öğrenci Pansiyonu bir aile şirketidir. Toplam 450 m2 lik alan üzerinde kurulu olan pansiyonumuz, 100 m2 bahçeye sahiptir. Pansiyonumuz 3 katlı yapı olup, toplam 77 yatak kapasitesine sahiptir.

Odalarımız 2-3-4-5’er kişilik odalar şeklindedir. Her odada mini buzdolabı, tv ve çalışma masaları bulunmaktadır.

En üst katta yemek hane, çalışma alanı, çamaşırhane ve 80 m2 açık teras dinlenme alanında öğrencilerimize daha keyifli bir ortam sunmaktayız.

İki kişi bayan hizmetli ve bir bayan güvenlik personeli olmak üzere pansiyonumuzda toplam üç personel çalışmaktadır. Herhangi bir sağlık problemi durumunda pansiyon personelimiz tarafından öğrencilerimiz sağlık kuruluşlarına kadar ücretsiz olarak götürülüp getirilmektedir.

Öğrencilerimizin sağlığı ve yaşadıkları ortam bizim için oldukça önemlidir. Bundan dolayı hafta içi her gün yurdumuzun ortak yaşam alanları temizlenmektedir. Tüm temizlik işlerimizin tamamı 2 bayan hizmetli personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Milas Meslek Yüksek Okulu öğrencileri haricinde lise kız öğrencilerimizde pansiyonumuz dan faydalanabilmektedir. Pansiyonumuz Milas Meslek Yüksek Okuluna 10 dk yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca pansiyonumuza 200 mt. mesafede 3-4 farklı büyük market zincirleri bulunmaktadır.

Pansiyonumuzun hemen bitişiğinde Milas Belediyesine ait spor kompleksi bulunmaktadır.

Pansiyon giriş-çıkış ve ortak Kullanım alanları güvenliği için kamera ile 24 saat kayıt altındadır. Bayan güvenlik görevlimiz tarafından öğrencilerimiz kontrol ve koruma altındadır.

Pansiyonumuzda kablosuz internet mevcut olup öğrencilerimiz ücretsiz olarak faydalanabilmektedir.

Merkezi Sistem Kalorifer ısıtmalı odalarımız sıcak olmakla beraber sıcak su pansiyonumuzda her an ihtiyacınıza hazır bir vaziyette aralıksız olarak hizmetinizdedir.